Invoerapparatuur, scherm en geluid
Toetsenbord
Het toetsenbord van de Toshiba Chromebook is zoals gebruikelijk bij Chrome OS-systemen. Google heeft daar ongetwijfeld richtlijnen voor aangezien alle Chromebooks eenzelfde toetsenbord hanteren. Het toetsenbord wijkt vooral bovenaan flink af van een normaal (Windows) qwerty-toetsenbord.
Zo kan je de vorige en volgende pagina makkelijk openen, verversen, fullscreen-weergave openen, de schermverlichting aanpassen of het volume wijzigen. Knoppen voor het afspelen en pauzeren van media zijn er niet, al twijfel ik ook in hoeverre die zouden samenwerken met web-apps. Google zou er een API voor kunnen verzorgen.
De Toshiba Chromebook ontbeert een verlicht toetsenbord. Als het donker wordt zal je dus toch een lampje moeten aandoen, tenzij je natuurlijk goed bent in blind typen.

Touchpad
Over het touchpad ben ik niet zo te spreken. Toshiba heeft voorzien in een groot touchpad, maar de ondersteuning voor multitouch-commando’s is soms matig. Voornamelijk het rustig scrollen met twee vingers kan soms dramatisch zijn. Commando’s met drie en vier vingers werken juist weer wel goed.
Scherm
De schermresolutie bedraagt 1366 bij 768 pixels. Dat is vandaag de dag gewoon weinig. Gezien de prijs van de Chromebook is het echter wel wat je kunt verwachten, de concurrentie doet het doorgaans niet beter, namelijk.
De kijkhoek van de Toshiba Chromebook schiet in alle richtingen tekort. Als je recht voor het scherm zit is het goed, maar als je met twee mensen aan de Chromebook zit, zal je waarschijnlijk beiden moeite hebben om het scherm goed af te lezen. Ook in verticaal opzicht is de kijkhoek niet om over naar huis te schrijven.
Ook reflecteert het scherm erg veel licht als je ongelukkig zit, met bijvoorbeeld een raam achter je.

Geluid
Het geluid komt uit speakers die aan de onderkant van de behuizing zitten. In de specificaties van Toshiba is verder weinig te lezen over de afkomst van deze onderdelen, maar ze klinken toch zeker niet slecht. Er zit veel kracht in en ook op hoog volume is er weinig kwaliteitsverlies te bespeuren. Opvallend is dat er ook veel vermogen is bij de lage tonen.