Interieur & assemblage
Voeding
Onderin de behuizing is de voeding te vinden. De koeler van de voeding kan van onderin de behuizing verse lucht aanzuigen en kan deze aan de achterzijde weer kwijt. Aan de onderzijde heeft NZXT netjes gedacht aan een stoffilter. Optioneel is aan de onderzijde nog een extra ventilator te plaatsen.

3,5-inch apparaten
In totaal zijn er zes 3,5 inchapparaten te installeren, twee in een vaste kooi en er is één losse kooi te vinden voor vier apparaten. Het installeren van de apparaten is makkelijk gemaakt door te kiezen voor een een simpel kliksysteem. In principe hartstikke handig, alleen jammer dat dit niet erg degelijk aanvoelt.


Inmiddels zul je denken dat het gedaan is met de mogelijkheden voor een ventilator, maar niets is minder waar. Op de losse kooi is optioneel nog een ventilator te plaatsen. Deze kan onder een hoek worden geplaatst, zodat hij in de richting van de ventilator aan de achterzijde blaast.
5,25-inch apparaten
NZXT heeft in de behuizing een drietal 5,25 inchsloten gecreëerd, wederom is er een systeem gemaakt, waarbij je zonder schroevendraaier aan de gang kan. Aan de ene kant wordt gebruikgemaakt van een kliksysteem en aan de andere zijde dient een duimschroef ingedraaid te worden. De duimschroeven zijn standaard aan de zijde van het kliksysteem te vinden. Dit systeem werkt verder prima, de dvd-speler blijft er prima mee zitten.

Uitsparingen
Aan de achterzijde is ter hoogte van de processor een uitsparing gemaakt, zodat grotere koelers die een backplate nodig hebben ook geïnstalleerd kunnen worden. Ook zijn er een drietal uitsparingen waar kabels doorheen kunnen, die afgedekt worden door een rubberen rand.

Overig
In mijn vorige reviews, was ik een aantal keren kritisch over de bekabeling, waarmee het I/O-paneel aangestuurd wordt. Het was vaak zo dat deze kabels nog in de felle kleuren te vinden zijn, wat bij een van binnen geverfde behuizing niet mooi oogt. NZXT heeft hier wel aan gedacht en heeft de behuizing van zwarte kabels voorzien.

Zoals bij het exterieur genoemd, heeft de behuizing de mogelijkheid voor een fancontroller. Wanneer je hier gebruik van wilt maken, zul je de ventilatoren aan moeten sluiten op één van de aansluitingen. De fancontroller wordt van stroom voorzien door een molex aan te sluiten.
Assemblage
Het assembleren van de onderdelen in de behuizing lijkt geen problemen op te leveren. Bij het kliksysteem van de 3,5 inchapparaten zul je voorzichtig moeten blijven, zodat je het niet stuk maakt. Reserveonderdelen zitten er namelijk niet bij.