Exterieur
De zijpanelen van de NZXT-behuizing zijn vervaardigd uit metaal, de voor- en bovenzijde voornamelijk uit plastic. De glanzende zwarte behuizing heeft een uniek uiterlijk en is daarmee gericht op een groep mensen met een bepaalde smaak.

Voorzijde
Aan de voorzijde van de behuizing is onderin gaas te vinden, daarachter zit een witte ventilator die prima afsteekt tegenover de zwarte behuizing. NZXT heeft ervoor gekozen om de 5,25 inchapparaten af te sluiten met een klep. Deze klep is te openen door aan de rechtse zijde erop te drukken. Erg gecharmeerd zijn we niet van de klep, want deze voelt een beetje fragiel aan en opent tamelijk stroef.

Bovenzijde
Aan de bovenzijde is het I/O-paneel te vinden. Daarop zit een 3,5 mm jackplug voor een microfoon en één voor een headset. Daarnaast twee USB 2.0-poorten en een tweetal USB 3.0-poorten.

Ook is er aan de bovenzijde van de behuizing een knop te vinden, die in drie standen gezet kan worden. Deze knop dient als fancontroller en kan de ventilatoren vanzelfsprekend op drie verschillende snelheden laten draaien. Het maximumwattage dat aan te sturen is ligt op 30 watt.

Ook is er weer gaas te vinden, waarachter twee mogelijkheden voor een 120 mm-ventilator te vinden zijn. Wat een goede toevoeging van NZXT is, is de mogelijkheid voor waterkoeling. Aan de bovenzijde van de behuizing is namelijk een uitsparing gemaakt om een 240 mm-radiator te plaatsen. Hiermee verlies je dus geen ruimte binnenin je behuizing, maar je hoeft ook geen extern systeem aan te leggen.
Zijkant
De ene zijde van de behuizing heeft geen fratsen en is een glanzende zwarte metalen plaat. De andere zijde heeft voor de liefhebbers onder ons een plexiglas plaat, waar je de processorkoeler, het geheugen en moederbord kunt zien. Onderin is wederom een ventilator te installeren van 120 mm of 140 mm. Het enige wat we op de zijplaten kunnen aanmerken, is dat het materiaal niet erg dik is en dat maakt de platen lichtelijk instabiel. Hier heb je natuurlijk geen last van als ze bevestigd zitten op de behuizing.

Achterzijde
Zoals je aan de achterzijde kunt zien, is de voeding onderin te vinden. Vroeger werd eigenlijk altijd gekozen voor de voeding bovenin, maar de fabrikanten van behuizingen hebben hier een hele omslag in gemaakt en nu is deze eigenlijk altijd aan de onderzijde te vinden.

De behuizing geeft de mogelijkheid voor zeven insteeksloten. Naast deze insteeksloten zijn een tweetal gaten te vinden voor een eventuele externe waterkoeling. Ook aan de achterzijde is standaard een 120 mm witte ventilator te vinden.