Review: Mionix NAOS 3200 Muis

Uiterlijk & gebruiksgemak

Uiterlijk


Wat me het eerste opviel is dat aan de rechterkant van de muis een uitsteeksel zit, dit zou moeten zijn voor een ergonomische houvast van de muis. De muis is verder strak zwart gekleurd en heeft een gladde vormgeving. De muis heeft een soort rubberlaagje over de bovenzijde zitten zodat hij een fijne grip heeft, de onderkant is gemaakt van hard plastic en heeft grote teflon-voetjes wat zou moeten zorgen voor soepele beweging.

Review: Mionix NAOS 3200 Muis

Review: Mionix NAOS 3200 Muis

Ook heeft de muis LED-verlichting voor een echte game-uitraling. Deze LED-verlichting is overigens in meerdere kleuren te zetten, welke kleuren lees je verderop in de review.

Review: Mionix NAOS 3200 Muis


Gebruiksgemak


De Mionix muis is gemaakt voor rechtshandigen. Het gedeelte wat bij de muis aan de rechterzijde uitsteekt is bedoelt voor een betere houvast, de muis ligt daardoor stabiel in de hand en gaat niet snel irriteren. Door een prima vorm van de muis, zijn de knoppen van de muis prima binnen bereik van je vingers te vinden.


Review: Mionix NAOS 3200 Muis
Review: Mionix NAOS 3200 Muis
Niet geheel onbelangrijk bij een muis zijn uiteraard de knoppen, hier moet wel even een klein puntje van kritiek worden gemeld. De linker- en rechtermuisknop hebben naar mijn mening iets te weinig weerstand, waardoor de klik niet echt fijn aanvoelt. Ditzelfde geldt voor de knoppen aan de zijkant. Het scrol-wiel zit daarentegen prima in elkaar en ook de klik is lekker degelijk. De knoppen die voor het scrol-wiel te vinden zijn, vind ik wat minder. Deze knoppen drukken wel aardig in maar wiebelen een beetje in de muis, waardoor het niet helemaal stabiel aanvoelt. De rest van de knoppen zijn verder gewoon degelijk.