1 min Devices

‘Specificaties LG G3 uitgelekt via provider’

Via de website van de Amerikaanse telecomprovider Sprint zijn mogelijk de specificaties van de LG G3 op het internet beland. Uit een UAProf-vermelding van de provider zijn verschillende specificaties van LG’s volgende vlaggenschip op te maken. Zo krijgt het toestel een QHD-scherm.

De LG LS990, zoals het toestel in het profiel wordt genoemd, beschikt over Android 4.4.2 KitKat, een Qualcomm Snapdragon 800-chipset die tikt op 2,3 GHz en een QHD-scherm met 1440 bij 2560 pixels. Het werkgeheugen bedraagt 3GB, de opslagruimte zit op 32GB en is uit te breiden met een microSD-kaartje van maximaal 64GB. De camera’s op de achter- en voorkant hebben respectievelijk een resolutie van 13 en 2,1 megapixels.

Met deze specificaties lijkt het meest opvallende aan de LG G3 de aanwezigheid van een QHD-scherm, daarmee zou het Koreaanse bedrijf zijn concurrenten voor weten te zijn. De vermelding van een Snapdragon 800-chipset is dan wel weer apart omdat HTC, Samsung en Sony allen kozen voor een Snapdragon 801-chipset in hun nieuwe toestellen.

Bron:My LG Cell Phones