2min Devices

Motorola onthult nieuwe smartphone Droid RAZR

Gisterenavond bleek de avond van onthullingen. Google en Samsung kondigden de Galaxy Nexus aan, BlackBerry introduceerde het nieuwe besturingssysteem BBX en Apple kwam met haar laatste kwartaalcijfers. Om het rijtje compleet te maken introduceerde Motorola gisterenavond haar nieuwste smartphone: de Motorola Droid RAZR.

Motorola onthult nieuwe smartphone Droid RAZRDe Motorola RAZR heeft de vorm van het zogeheten candybar-model, is slechts 7,1 mm dik en weegt niet meer dan 127 gram. Het toestel beschikt over een Super AMOLED scherm van 4,3-inch. Het capacitieve touchscreen heeft een resolutie van 960 bij 540 pixels.

De Motorola Droid RAZR is voorzien van het besturingssysteem Android 2.3.5 (Gingerbread) en wordt aangedreven door een dual-core processor van 1,2 GHz, 1 GB aan RAM-geheugen en een opslagcapaciteit van 16 GB. Het toestel is uitgerust met twee camera’s. De camera aan de achterzijde is 8 megapixels en heeft een LED-flitser. Hiermee kunnen gebruikers films opnemen met een resolutie van 1920 bij 1080 pixels, wat neerkomt op 1080p HD kwaliteit. De camera aan de voorzijde heeft 1,3 megapixel en kan gebruikt worden voor videobellen.

Ook over de batterij kunnen we met lof spreken. Volgens de specificaties is de Droid RAZR voorzien van een batterij van 1780 mAh. Hiermee kan het toestel 204 uur op stand by staan. De gemiddelde spreektijd van één batterijlading bedraagt 12,5 uur. Verder is het toestel van de bekende toeters en bellen voorzien zoals Bluetooth, WiFi en een micro-HDMI en USB 2.0 poort.

Motorola onthult nieuwe smartphone Droid RAZR

De Motorola Droid RAZR gaat vanaf november in de verkoop in de Verenigde Staten, Azië, Europa, Zuid-Amerika, het Midden-Oosten en Afrika. Volgens de eerste berichten zal het toestel 299 dollar gaan kosten, maar dat zal vast en zeker in combinatie met een abonnement zijn. Exacte lanceringsdata en prijzen zijn op dit moment nog niet bekend.

Bron:TCMagazine