1 min Devices

AMD heeft al meer dan een miljoen apu’s geleverd

Volgens de fabrikant AMD zou het bedrijf sinds november 2010 al meer dan 1 miljoen apu’s hebben geleverd aan verschillende fabrikanten zoals HP, Dell en Acer. Deze verkoopaantallen stijgen op het moment nog steeds, tevens zou AMD ook nog eens 35 miljoen DirectX 11-gpu’s verkocht hebben.

AMD heeft al meer dan een miljoen apu’s geleverdAMD introduceerde deze maand pas zijn eerste apu’s, echter zou de levering van de apu’s al veel eerder begonnen zijn. Het gaat om de E- en C-series van het Brazos-platform, de E-serie wordt onder meer gebruikt in notebooks en nettops. De C-serie is vooral bedoeld voor netbooks. Op dit moment is het nog afwachten hoe de apu’s het doen in vergelijking met de Atom-cpu’s van Intel.

Ook is er een desktop variant van het Brazos-platform, de Llano die op dit moment bij verschillende fabrikanten wordt geleverd. Computers die voorzien zijn van de Llano apu’s zullen waarschijnlijk in het tweede of derde kwartaal van 2011 verkrijgbaar zijn.

Bron:Tweakers.net