1 min Devices

‘RIM presenteert tablet volgende week’

Research in Motion zou volgende week een eigen tablet kunnen aankondigen, zo ook het besturingssysteem dat de tablet zal aansturen. Volgende week vindt de Developers Conference in San Francisco plaats.

‘RIM presenteert tablet volgende week’RIM-insiders geven de tablet de naam BlackPad. Of dit de officiële naam van het apparaat zal worden zal nog moeten blijken. De tablet heeft de beschikking over een scherm met een diagonaal van zeven inch en één of twee camera’s.

Daarnaast zou de tablet Bluetooth hebben, maar tegelijkertijd alleen met het internet kunnen verbinden via een BlackBerry.

Het besturingssysteem zou gebouwd worden door QNX Software Systems, een bedrijf dat eerder dit jaar door RIM is overgenomen. RIM zou in de toekomst ook de software voor de BlackBerry-smartphones door dit bedrijf laten bouwen. De ‘BlackTab’ zou nog in het najaar op de markt gezet worden.

Bron:Wall Street Journal