2min Devices

Apple geeft iTunes 8 voor Windows opnieuw uit

Apple heeft gisteren iTunes 8 voor Windows opnieuw uitgegeven nadat bekend werd dat de nieuwe versie van Apple’s mediajukebox onder Windows Vista voor blauwe schermen zorgde.

Apple geeft iTunes 8 voor Windows opnieuw uitZodra een iPod of iPhone werd aangesloten kon er onder Windows Vista een blauw scherm tevoorschijn komen. Op het Apple-ondersteuningsforum doken de eerste meldingen van het probleem al snel op. Vele gebruikers reageerden op het topic en toen bleek dat de topicstarter niet de enige was met de BSOD’s.

Dit werd mogelijk veroorzaakt door een fout in Apple’s eigen stuurprogramma voor Windows Vista. Ed Bott van het Amerikaanse ZDNet geloofde dat er meer aan de hand was. Hij dacht dat iTunes 8 ook een nieuwe driver installeert, evenals een hoop andere software zonder dat de gebruiker daarvan op de hoogte wordt gesteld of een keuze krijgt om de overige software niet te installeren.

Gisteren maakte Apple bekend dat het deze fout opgelost heeft en stelt daarom een nieuwe versie van iTunes 8 voor Windows beschikbaar. Apple raadt gebruikers aan iTunes 8 helemaal te verwijderen, opnieuw te downloaden en vervolgens opnieuw te installeren.

Het bedrijf geeft met klem aan dat het hergebruiken van de bestaande installatieprogramma’s het probleem niet zal oplossen. De gebruiker moet iTunes 8 opnieuw downloaden voor een verbeterde versie van het stuurprogramma.

Bron:Techzine Redactie