2min Devices

Nieuwe Cybershot-camera’s herkennen lach

Sony vult haar populaire Cyber-shot-assortiment aan met twee nieuwe camera’s: de Cyber-shot T77 (rechts) en de Cyber-shot T700 (links). Beide camera’s zullen in september van dit jaar te koop, eerstgenoemde voor een prijs van om en bij de 220 euro, laatstgenoemde zal een prijskaartje krijgen van zo’n 270 euro.

Nieuwe Cybershot-camera’s herkennen lachBeide camera’s zullen verkrijgbaar zijn in vijf verschillende kleuren: zwart, zilver, roze, groen en bruin. Ook maken ze allebei gebruik van de Smile Shutter-technologie. Als de camera in deze mode staat, neemt de camera automatisch een foto op het moment dat iemand een lach op zijn of haar gezicht tovert. Ook maken de camera’s gebruik van de Anti-Blink-technologie, die voorkomt dat de camera een foto neemt op het moment dat iemand met zijn ogen knippert.

Bovendien hebben beide camera’s geen knoppen op de achterkant. Alles moet gebeuren via Nieuwe Cybershot-camera’s herkennen lach het touchscreen dat bij de T77 3 inch groot is en bij de T700 3,5 inch. Bijzonder aan de Cyber-shot T700 is de dikte van de camera, die slechts 16,4 mm bedraagt, maar ook het ingebouwde geheugen van 4GB valt op. Sony’s belangrijkste marketingargumenten bij deze camera’s zijn echter de fotoalbumfuncties. Zo is deze camera in staat om foto’s automatisch in de juiste mappen te plaatsen aan de hand van de datum, zodat je snel foto’s terugvindt.

T77 T700
  • Beschikbaar in vijf kleuren
  • 10,1 megapixel
  • Smile Shutter-technologie
  • Face Detection- en Anti-Blink-technologie
  • 3 inch-touchscreen
  • Carl Zeiss 4x optische zoom-lens

  • Beschikbaar in vijf kleuren
  • 10,1 megapixel
  • Smile Shutter-technologie
  • Face Detection- en Anti-Blink-technologie
  • 3,5 inch-touchscreen
  • Carl Zeiss 4x optische zoom-lens
  • 4GB intern geheugen
  • Geavanceerde fotoalbumfuncties

Bron:Sony