2min Devices

NVIDIA wil 130.000 GTX+ kaarten op de markt zetten

De GeForce 9800GTX+ heeft NVIDIA al een tijdje geleden aangekondigd en het lijkt erop dat de kaart wat vertraging heeft opgelopen voordat deze gelanceerd kan worden. De kaart zou namelijk in midden juli op de markt komen, maar de kaart is er op dit moment nog steeds niet.

NVIDIA wil 130.000 GTX+ kaarten op de markt zettenOnlangs is bekend geworden dat NVIDIA 130.000 kaarten beschikbaar wil hebben tijdens de lancering die waarschijnlijk aan het einde van deze maand moet plaatsvinden.

De GeForce 9800GTX+ is de eerste chip van NVIDIA die gebaseerd is op een procédé van 55nm. De core van de GeForce 9800GTX+ gaat onder de codenaam G92b door het leven. Naar alle waarschijnlijkheid zou deze core volgens bronnen niet heel veel sneller zijn dan de "oude" G92-core.

Wanneer de GeForce 9800GTX+ op de markt komt zullen de prijzen van non-plus kaarten waarschijnlijk snel zakken. De GeForce 9800GTX die slomer is dan de GeForce 9800GTX+ wordt nu nog steeds verkocht voor een prijs die tussen de 200 en 250 euro ligt. Het is noodzakelijk om deze prijzen te laten dalen, want voor de GeForce 9800GTX+ wordt waarschijnlijk een prijs gevraagd die lichtelijk boven de 150 euro ligt. Dat zou dus kunnen betekenen dat de GeForce 9800GTX beschikbaar wordt voor een prijs die onder de 150 euro ligt.

Bron:Fudzilla