1 min Devices

iPhone verkoopt slecht door hoge prijs

Apple heeft weer een tegenslag te verwerken. De iPhone verkoopt niet zoals verwacht in Engeland. De telefoon zou namelijk te duur zijn.

iPhone verkoopt slecht door hoge prijsDe telefoon is op negen november gelanceerd in Engeland en wordt verkocht door O2. O2 meldt dat er tot nog toe 26.500 iPhone’s geactiveerd zijn, wat een grote tegenslag is voor Apple. Apple had namelijk verwacht dat er meer dan drie keer zoveel iPhones verkocht zouden worden in alleen het eerste weekend.

Uit een onderzoek blijkt dat driekwart van de Britten het toestel te duur vindt. Het toestel kost samen met een abonnement nog 375 euro. Britten nemen meestal een toestel dat gratis of bijna gratis geleverd wordt bij een abonnement. Een andere mogelijke oorzaak waar aan gedacht werd is de slechte naamsbekendheid, maar 88 procent van de ondervraagden gaf aan de telefoon te kennen.

Bron:Nu.nl