2min Devices

Skype onthult de Skypephone

Skype en 3 hebben de Skypephone aangekondigd. Deze 3G telefoon stelt gebruikers in staat om gratis te bellen via het internet.

Skype onthult de SkypephoneDe GSM die 71 euro kost kan worden gebruikt om normale telefoontjes mee te plegen, andere Skype-gebruikers te bellen en te sms’en. Echter kan men met de nieuwe telefoon niet goedkoop internationaal naar andere telefoonnummers bellen zoals bij de traditionele Skype-dienst wél het geval is.

"Dankzij een innovatieve provider als 3 kunnen we de traditionele denkwijze doorbreken en een product aanbieden dat andere providers niet durven aan te bieden," aldus tijdelijk directeur bij Skype, Michael van Swaaij.

De tarieven voor gesprekken die niet via Skype gevoerd worden zijn hetzelfde als die van de andere GSM’s van 3. De telefoon heeft een speciale Skype-knop op de Skype-functie te activeren.

"3 wil het mobiele internet voor iedereen toegankelijk maken," voegt Kevin Russell toe, directeur van 3. "Om dit te kunnen realiseren hebben we diensten nodig die simpel en betaalbaar zijn. Een GSM heeft de potentie om het bellen via internet te bevorderen."

De Skypephone is vanaf 2 november in het Verenigd Koninkrijk verkrijgbaar. Wanneer de telefoon naar Nederland komt is nog niet bekend.

Bron:PC Pro