2min Devices

Adobe biedt geen ondersteuning voor Vista

Adobe heeft laten weten dat haar producten waaronder Photoshop, InDesign en Dreamweaver geen update zullen krijgen om foutloos te kunnen draaien op het nieuwe besturingssysteem Windows Vista. Wil men gebruik kunnen maken van deze programma’s zonder problemen te hebben dan moet de nieuwe versie van het desbetreffende programma aangeschaft worden.

Adobe biedt geen ondersteuning voor VistaAangezien de dure programma’s die Adobe ontwikkelt, niet goed lopen op het nieuwe besturingssysteem is het erg lastig werken en wordt je bijna verplicht de nieuwe versie te kopen wil je normaal kunnen werken. Je zult dus een paar honderd euro neer moeten tellen om je duurbetaalde programma werkend te krijgen onder Vista.

Adobe heeft een aantal fouten bekendgemaakt die het ontdekt heeft in combinatie met het nieuwe besturingssyteem. Zo is het bijvoorbeeld zo dat wanneer men Adobe Photoshop CS2 gebruikt, het programma iedere keer opnieuw geregistreerd moet worden, zelfs als het al geregistreerd is. Dreamweaver 8 echter zal op sommige computers crashen wanneer je bladert naar bestanden. En InDesign zou een valse foutmelding geven dat er te weinig ruimte is op de hardeschijf.

Adobe heeft wel laten weten dat zij voor Adobe Acrobat 8 echter wel een gratis patch willen lanceren in de eerste helft van 2007.
De nieuwe versies van Photoshop, InDesign en Dreamweaver zullen deze lente uitkomen, en zullen volledige ondersteuning bieden voor Windows Vista.

Bron:Neowin.net