Volgens geruchten in de media overweegt Apple een financiële investering in Twitter. De bedrijven zouden afgelopen maanden enkele gesprekken hebben gevoerd voor een miljoeneninvestering.
Ondanks dat Apple zijn producten zonder al te veel moeite goed aan de man kan brengen, heeft de fabrikant minder grip op sociale netwerken. Doordat dit een sterke motor voor activiteit is geworden op de mobiele markt hoopt Apple ook hier meer houvast te krijgen. Sociale netwerken zijn namelijk in zeer grote mate verantwoordelijk voor hoe mensen hun tijd en geld besteden.
Om meer in aanraking te kunnen komen met deze netwerken overweegt Apple nu een investering in Twitter. Apple zou volgens de geruchten een investering van enkele honderden miljoenen dollars willen doen. De totale waarde van Twitter zou daarmee volgens bronnen de 10 miljard passeren. Dit getal is dan ook flink meer dan vorig jaar toen Twitter op 8,4 miljard bleef steken.