1 min Applications

Sex.com verkocht voor 13 miljoen dollar

De domeinnaam Sex.com is verkocht voor een bedrag van 13 miljoen dollar. Ongeveer een maand geleden meldden we al dat een Caribisch bedrijf een bod op het domein deed, voormalig eigenaar Escom heeft het bod geaccepteerd.

Sex.com verkocht voor 13 miljoen dollarHet Amerikaanse Escom werd failliet verklaard en zag zich genoodzaakt om de domeinnaam in de verkoop te doen. In 2006 werd de domeinnaam gekocht voor 12 miljoen dollar, plus 2 miljoen dollar aan schulden van Sedo, de toenmalige verkoper. Escom hoopte destijds dat het Sex.com kon verkopen voor 20 miljoen dollar, zo ver is het dus nooit gekomen.

De nieuwe eigenaar van Sex.com is, zoals in het eerdere bericht gemeld, Clover Holdings. De domeinnaam is tot op de dag van vandaag het duurst verkochte domein ooit.

Bron:Sex.com