Terra Soft Solution, het bedrijf achter de bekende Linux-distributie Yellow Dog Linux, is overgenomen door Fixstars, een bedrijf gespecialiseerd in Cell BE-hardware en -software.
Terra Soft werd in 1999 opgericht om een Linux-besturingssysteem te leveren voor de processoren die onder meer in de Apple PowerPC zaten. Vanwege die verdiensten was het bedrijf uitgegroeid tot een van de weinige bedrijven die een licentie kregen om op Apple-hardware iets anders te installeren dan Mac OS. In 2006 begon Terra Soft met de ondersteuning van de Cell-technologie en werd het mogelijk om Yellow Dog Linux op de Sony PS3 te installeren.
Met de overname van Terra Soft breidt Fixstars zijn producten uit met een compleet besturingssysteem. Satoshi Miki, CEO van Fixstars zei hierover: "Als Cell/B.E.-softwareontwikkelaar en ervaren gebruiker van Yellow Dog Linux, heeft Fixstars groot vertrouwen in Yellow Dog Linux. Deze overname maakt het voor ons mogelijk om een betrouwbare en stabiele Linux-distributie aan te bieden met het oog op het gemak voor onze klanten."