1 min Applications

Firmware 2.30 voor PS3 op 15 april beschikbaar

Sony heeft de datum bekendgemaakt voor de nieuwe PS3-update, te weten firmware versie 2.30. Deze update zal onder andere toegang bieden tot de compleet vernieuwde PlayStation Store.

Firmware 2.30 voor PS3 op 15 april beschikbaarOp de Japanse Playstation-site stond een datum en enkele details van de nieuwe firmware-update. Deze update zal 15 april in de avond (Japanse tijd) verschijnen.

Er is echter nog geen aankondiging gedaan of deze update ook voor Europa is, maar het is nog niet voorgekomen dat Japan veel eerder een nieuwe versie krijgt dan Europa.

Het zal dus waarschijnlijk niet lang meer duren voordat ook Europese Playstation 3-gebruikers kunnen genieten van de vernieuwde Playstation Store.

Ter promotie van de nieuwe PlayStation Store heeft Sony een actie bedacht. Onder de naam "PlayStation Treasure Hunt" krijgt elke 50e bezoeker van de online winkel een gratis spel of applicatie aangeboden die men kan downloaden.

Bron:XGN