De actualiteitenrubriek Eénvandaag heeft een panel genaamd Top-X. Dit is een panel wat alleen maar bestaat uit jongeren. Dit panel heeft gezegd dat er meer bescherming nodig is op het internet.
Eénvandaag concludeert uit een onderzoek dat gehouden is onder een panel genaamd ‘Top-X’. Hieruit blijkt dat veel jongeren dingen doen waar ze later spijt van hebben.
Tweederde van het panel is het eens met het idee om een kijkwijzer-achtig systeem te publiceren op het internet. Het panel bestaat uit leden van twaalf tot 24 jaar. De kans dat dit daadwerkelijk gerealiseerd gaat worden is een zeer klein te noemen want er zijn simpelweg teveel websites op z’n systeem geloofwaardig te houden en te controleren.