1 min Security

Podcast G DATA: oeps, de printer vergeten te beveiligen

Een man in een wit overhemd met een rode das.
Podcast G DATA: oeps, de printer vergeten te beveiligen

Printers en multifunctionele printers gebruiken we iedere dag, toch vergeten veel organisaties ze vaak te beveiligen. Uit een onderzoek van onderzoeksbureau Quocirca blijkt dat in 2021 twee derde (68 procent) van de bedrijven te maken heeft gehad met dataverlies als gevolg van kwetsbaarheden bij printers.

Maar hoe komt het nu dat printers kwetsbaar zijn? En wat kunnen we doen om printers te beveiligen? Hoe maken cybercriminelen misbruik van printers? En wat moet je doen als een printer is gehackt? In deze podcast geeft security evangelist Eddy Willems antwoord op deze vragen.

De podcast kunt u beluisteren en downloaden via:

Dit is een ingezonden bijdrage van G DATA CyberDefense AG. Via deze link vind je meer informatie over de security diensten en -oplossingen van het bedrijf.